אתה לא מחובר. (התחבר)
(יציאה)
מסרים (0)

שימוש בעורך דף תוכן מעוצב (HTML Editor)

אופציה זו מאפשרת לכם להשתמש בעורך דף תוכן מעוצב כדי לערוך עמודים שלמים במקום שדות טקסט (מנקודה זו נתייחס לעורך דף התוכן המעוצב הפשוט כעורך). העורך מאפשר עיצוב קל של הטקסט והוספה פשוטה של תכונות "מתקדמות" כמו קישורים.

את העורך מפעילים על ידי לחיצה על הקופסא שנמצאת ליד השתמש בעורך. העורך משוייך לכל קובץ על בסיס פרטני. לדוגמא, אם אתם מפעילים את העורך לפריט תגובה 1, אתם למעשה מפעילים את העורך אך ורק לפריט ההוא ולא לכלל קופסאות התגובה.

אם אתם רוצים להשתמש בעורך במספר פריטים בעמוד, בתחילה ליחצו על קופסאות השתמש בעורך (על הקופסאות להכיל בתוכן סימונים) ולאחר מכן העמוד מוצג מחדש כדי להפעיל את השימוש בעורך. זה נעשה על ידי לחיצה על הכפתור הצג מחדש את העמוד שנמצע בתחתית העמוד.

שימו לב שעליכם להשתמש בעורך בתשומת לב. על פי רוב הוא לא גורם לבעיות, אבל מומלץ שלא להשתמש בו לתשובות לשאלות קצרות ושאלות מספריות. העורך יכול להוסיף תגיות HTML "בלתי נראות" מיותרות שמחבלות בתהליך ההשוואות, ושבגללן הן לא יעבדו כמצופה. בנוסף לכך, בתיאורים שנמצאים בטבלת הסתעפויות נעשה שימוש בכפתורים, ואם הם מכילים כל תגיות HTML שהן, הדבר עלול לגרום בעיות. אין כל בעיה עם תשובות שמשמשות רק לתצוגה, כמו אלה שנמצאות בשאלות אמריקאיות. ושוב, השימוש בעורך לפריטי תגובה, לא אמור לגרום בעיות.

אם נראה שיש בעיה עם כל אחד מפריטי הטקסט, זה בטוח לחלוטין לכבות את העורך (זאת ניתן לעשות על ידי לחיצה נוספת על קופסאת השתמש בעורך והסרת הסימון שנמצא בתוכה.) כאשר העמוד מוצג מחדש, ניתן לראות את הטקסט ה"גולמי" בשדות הטקסט. את הטקסט ניתן לערוך ככל שנדרש. למעשה, חיבוי והפעלה לסירוגין של העורך לפריט מסויים לא אמור לשנות את הטקסט כלל.

"המצב" של אפשרות ההשתמש בעורך נשמר עם כל פריט. כך שאם העמוד עובר עריכה מחדש, הפריטים שסומנו כמשתמשים בעורך יופיעו שוב בתוך העורך.

לבסוף, לעורך יש משאבים "נרחבים" בתוך הדפדפן. אם הפריטים לא דורשים שתשתמשו בעורך, יחסוך לכם זמן ובעיות עם המשאבים פשוט להשתמש בשדות הטקסט הסטנדרטיים.

אינדקס של כל קבצי העזרה
הצג את העזרה הזו בשפה: English