אתה לא מחובר. (התחבר)
(יציאה)
מסרים (0)

יצוא שאלות מקטגוריה

פונקציה זו מאפשרת לכם לייצא קטגורית שאלות שלמה (בנוסף לכל התת-קטגוריות שלה) לתוך קובץ טקסט.

אנא שימו לב שבפורמטים רבים של קבצים נאבד מידע כלשהוא בתהליך יצוא השאלות. הדבר קורה מפני שפורמטים רבים לא מכילים את כל התכונות שקיימות בשאלות מוודל. אל תצפו שתוכלו לייבא ולייצא שאלות ושהן יישארו זהות. בנוסף קיימת האפשרות שחלק מסוגי השאלות לא יהיה ניתן לייצא. מומלץ שתבדקו נתונים מיוצאים לפני שתשתמשו בהם בסביבת ייצור.

הפורמטים שנתמכים נכון לעכשיו הם:

פורמט GIFT

  GIFT הינו פורמט קובץ הייבוא הכי מקיף שבאמצעותו ניתן לייבא שאלות לבחנים של מוודל מתוך קבצי טקסט. הוא תוכנן להיות שיטה פשוטה למורים שכותבים את שאלותיהם בתוך קבצי טקסט. GIFT תומך בשאלות נכון/לא-נכון, שאלות אמריקאיות, שאלות תשובה-קצרה, שאלות התאמה ושאלות בעלות תשובות מספריות, בנוסף לשאלות בפורמט "המילה החסרה", בהם מחדירים ______ . בקובץ טקסט יחיד ניתן לערבב מספר סוגים שונים של שאלות, ובנוסף לכך, הפורמט תומך בהערות, נתינת שמות לשאלות, משוב וציונים המבוססים על אחוזים והמשקל שניתן להם. הנה כמה דוגמאות:

  מי קבור בקבר של גראנט?{~גראנט ~ג'פרסון =אף אחד}
  
  גראנט{~קבור =לקבור ~חי} בקבר של גראנט.
  
  גראנט קבור בקבר של גראנט.{לא נכון}
  
  מי קבור בקבר של גראנט?{=אף אחד =אף אחד לא}
  
  מתי נולד יוליסס ס. גרנט (Ulysses S. Grant) ?{#
  

  מידע נוסף על פורמט ה-"GIFT"

פורמט Moodle XML

  פורמט זה הספציפי למוודל מייצא שאלות של בחנים בתוך פורמט XML פשוט. לאחר מכן ניתן לייבא אותן לתוך קטגוריית בחנים אחרת או להשתמש בהן בתהליכים אחים כמו טרנספורמציית XSLT. פורמט ה-XML ייצא תמונות המצורפות לשאלות (קידוד base64).

IMS QTI 2.0

  מייצא בפורמט IMS QTI (version 2.0) סטנדרטי. שימו לב שתהליך זה מחולל קבוצה של קבצים בתוך קובץ 'zip' יחיד.

  מידע נוסף באתר ה- IMS QTI (אתר חיצוני בחלון חדש)

XHTML

  מייצא את הקטגוריה כעמוד יחיד של XHTML 'קפדן'. כל שאלה ממוקמת בבהירות בתוך תג <div> משלה. אם אתם רוצים להשתמש בעמוד זה כמו שהוא, תצטרכו, לפחות, לערוך את תג ה-<צורה> שנמצא בתחילת קטע ה-<גוף> כדי לספק פעולה מתאימה (לדוגמא 'שלח ל').

בעתיד יתווסו פורמטים נוספים, כולל WebCT וכל דבר אחר. משתמשי מוודל יכולים לתרום!

אינדקס של כל קבצי העזרה
הצג את העזרה הזו בשפה: English