אתה לא מחובר. (התחבר)
(יציאה)
מסרים (0)

סוגי ויקי

ישנם שלושה סוגי ויקי: מורה, קבוצות, סטודנט. בנוסף, כמו לכל פעילות, ל-ויקי יש את מצבי הקבוצה: "אין קבוצות" "קבוצות נפרדות" ו- "קבוצות נראות". מה שמוביל למטריצה הבאה בעלת תשע האפשרויות:

אין קבוצות קבוצות נפרדות קבוצות נראות
מורה ישנו ויקי אחד בלבד ורק המורה רשאי לערוך אותו. הסטודנטים יכולים לראות את התוכן שלו. ישנו ויקי אחד לכל קבוצה, אותו יכול לערוך המורה. הסטודנטים יכולים לראות את ה-ויקי של הקבוצה שלהם בלבד. ישנו ויקי אחד לכל קבוצה, אותו יכול לערוך המורה בלבד. הסטודנטים יכולים לראות את ה-ויקי של כל הקבוצות.
קבוצות ישנו ויקי אחד בלבד. המורה וכל הסטודנטים יכולים לראות ולערוך את ויקי זה. ישנו ויקי אחד לכל קבוצה. הסטודנטים יכולים לראות ולערוך את ה-ויקי של הקבוצה שלהם בלבד. ישנו ויקי אחד לכל קבוצה. הסטודנטים יכולים לשנות את ה-ויקי של הקבוצה שלהם בלבד, אבל לראות את ה-ויקי של כל הקבוצות.
סטודנט לכל סטודנט יש את ה-ויקי שלו, אותו רק הוא והמורה שלו יכולים לראות ולערוך. לכל סטודנט יש ויקי משלו, אותו רק הוא והמורה שלו יכולים לערוך. סטודנטים יכולים לראות את ה-ויקי של הסטודנטים האחרים בקבוצה שלהם. לשל סטודנט יש ויקי משלו, אותו רק הוא והמורה שלו יכולים לערוך. סטודנטים יכולים לראות את ה-ויקי של כל שאר הסטודנטים בקורס.
אלא אם כן מצב הקבוצה נכפה על ידי הגדרות הקורס, ניתן להגדירו לאחר שה-ויקי נוצר באמצעות סמלי הקבוצה בעמוד הבית של הקורס.
  • מורה תמיד יכול לערוך כל ויקי בקורס שלו.

אינדקס של כל קבצי העזרה
הצג את העזרה הזו בשפה: English